Pilates for øvede

Pilates for øvede er selvsagt for dig, der har prøvet pilates eller yoga før. Undervisningen er ved fysioterapeut og pilatesintruktør Josefine Andersen.  Vi træner hver mandag kl. 7:30 – 8:30 fra d. 23. oktober til d. 18. december 2023.

Du kan også hoppe på holdet undervejs i sæsonen, hvis du ikke nåede det fra start. Du skal selvfølgelig kun betale for det resterende forløb. Skriv til os på kontakt@bjorengklinik.dk eller ring på 60852460.

Mød din underviser

Alle vores undervisere er uddannede og professionelle sundhedspersoner. Du kan læse mere om underviseren herunder

Din Underviser: Josefine Andersen

Læs mere om behandleren på linket herunder

Det skal du vide
Hvornår
9 mandage
Tidspunkt
7:30 - 8:30
Underviser
Josefine Andersen
Start
23/10/2023

1.440,00 kr.

5 ledige pladser

5 på lager

Personale, Bjøreng Klinik

Har du brug for behandling?

Har du brug for behandling af specifikke smerter, sygdom eller udfordringer med fysikken, kan du også booke en tid til individuel behandling. Klik på knappen herunder. Denne fører dig over i et sikkert bookingsystem

Flere ledige hold

Kontakt os

Send os en besked med dit spørgsmål; så kontakter vi dig hurtigst muligt.